BÜFOD KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ

 

BÜFOD KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ

23 Eylül 2018 Pazar günü yapılacak olan ‘’BÜFOD KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ‘’ için fotoğraflarınızı toplamaya başlıyoruz. Sergi açılışı 20. Dönem Temel Kursiyer eğitimimiz başlayacağı 23 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleşecektir.

BÜFOD üyelerinin katılıma açık olan sergi için 40*60 cm (veya orjinal boyutta) , 300 dpi ölçülerindeki ve serbest konulu RENKLİ fotoğraflarınızı, jpeg formatında (2 – 5 adet olarak) sergibufod@gmail.com adresine “Büfod Karma 2018” rumuzu ve iletişim bilgilerinizle (telefon-e-mail) birlikte isimlendirilmiş (isimsoyisim01.jpg gibi) olarak wetransfer ile göndermenizi rica ederiz. (Katılımcı BÜFOD üyelerinin geçmiş dönem aidat borcu olmaması gerekmektedir.)

Ayrıca gönderilecek fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, tarih vb bilgiler bulunmamalıdır. Gönderilen fotoğraflar baskıya uygun olarak son dijital düzenlemelerinin de yapılmış olmasını rica ederiz.

Gönderilen fotoğraflardan 1 veya 2 adet katılımcı sayısına göre sergide yer alacaktır. Sergilenecek fotoğrafların baskı katılım ücreti kesinleştiğinde belirtilecek sergi öncesi katılımcılardan toplanacaktır.

Son katılım tarihi 12 Eylül 2018 Çarşamba olan sergimizin detayları ayrıca bildirilecektir. (İletişim : sergibufod@gmail.com )

BÜFOD YÖNETİM KURULU


Sergi Konusu                       : Serbest-Renkli

Fotoğraf                                  : Renkli, 60*40 cm (40*60) 300 dpi, jpeg, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak

Son Katılım                           : 12 Eylül 2018 Çarşamba

Gönderim Adresi               :  sergibufod@gmail.com

(Sergi bitiminde fotoğraflar sahiplerine teslim edilecektir. Belirlenen tarihte teslim alınmayan fotoğraflardan sorumlu değiliz. Detaylar ayrıca bildirilecektir.)