Festival’den Kalanlar Fotoğraf Sergisi

BÜFOD “Festival’den Kalanlar” Fotoğrafları Sergisi,

“Festival’den Kalanlar” Fotoğraf sergisi için Festivali anlatan, Portre ve Genel görünüm fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali süresince çekilen, Festivalin Büyükçekmece’nin sosyal, ekonomik yaşamına getirisini, Festival-Halk ilişkisini anlatan, Festival’i yaşamak içerikli fotoğraflarınızı bekliyoruz.

BÜFOD üyelerinin katılıma açık olan “Festival’den Kalanlar” fotoğraf sergisine bu sene veya daha önceki Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivallerinde çekilmiş fotoğraflar yer alacaktır. (Katılımcı BÜFOD üyelerinin geçmiş dönem aidat borcu olmaması gerekmektedir.)

Gönderilen fotoğraflar arasından değerlendirme sonucu seçilecek olan fotoğraflar süresince sergilenecektir. (Değerlendirilmek üzere en fazla 10 adet fotoğraf gönderebilirsiniz.) Fotoğraf sayısına göre katılımcıların seçilen 1 ya da 2 fotoğrafı sergilenecektir.

Fotoğrafların, dijital ortamda (60*40 cm boyutlarında, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak şekilde, 300 dpi, ve jpeg formatında) ve Adı soyadı-telefon no-e-mail adresi bilgileri ile birlikte 14 Ağustos 2017 Pazartesi gününe kadar serginin sorumlusu Ali ŞENGÜN’e alisengun@gmail.com e-mail adresi üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Göndereceğiniz mail veya transferlerde konu olarak “FESTİVAL” belirtmenizi rica ederiz.  Ayrıca gönderilecek fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, tarih vb bilgiler bulunmamalıdır

Belirtilen teknik özelliklerde olmayan ve Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında çekilmeyen fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Sergi Tarihi daha sonra açıklanacaktır.

(Daha önce duyurusu yapılan ve festivalde açılacağı bildirilen sergi iptal edilmiştir. Daha önce fotoğraf gönderenler isterlerse ilave fotoğraf gönderebilirler.)

BÜFOD YÖNETİM KURULU

Sergi Konusu        : Festival’den Kalanlar

Fotoğraf        : Renkli, 60*40 cm (40*60) 300 dpi, jpeg, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak

Son Katılım           : 14 Ağustos 2017 Pazartesi

Gönderim Adresi: alisengun@gmail.com (ALİ ŞENGÜN)