17. DÖNEM SONU KURSİYER FOTOĞRAF PROJE & SERGİSİ

17. DÖNEM SONU KURSİYER FOTOĞRAF PROJE & SERGİSİ – SARI KARELER 

17. Dönem açılışı olan 01 Ekim 2017 tarihinde yapılması planlanan dönem sonu sergisi için SARI KARELER konulu fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Bu sergiye 17. Dönem kursiyerlerinden devam zorunluluğunu yerine getirmiş olanlar ile 16. Dönem kursiyerlerinden yine devam zorunluluğunu yerine getirmiş ancak dönem sonu projesinde yer alamamış olanlar katılabilecektir.

Fotoğraf çekimlerine, fotoğraf seçimlerine ve dijital düzenlemelerine eğitmenlerimiz Turan Keskin ve Turgut Timoçin teknik danışmanlık yapacaktır.

Seçilecek olan fotoğraflarınızdan katılım sayısına göre 1 yada 2 adet sergilenecektir. (Fotoğraf baskı katılım ücretlerini ayrıca duyuracağız.) Fotoğraflarınız arasında seçimin sağlıklı yapılabilmesi açısından fotoğraflarınızı mümkün olduğunca erken göndermeniz önem taşımaktadır.

Seçtiğiniz fotoğraflarınızı dijital düzenlemeleri yapılmış, dosya adında kursiyerin adı-soyadı ve fotoğrafın kısa rumuzu yazılı, aşağıda belirtilmiş kıstaslara uygun olacak şekilde, sergibufod@gmail.com mail adresi üzerinden veya flash bellek ile elden iletilmesi gerekmektedir.

Fotoğrafların son gönderilme tarihi 20 Ağustos 2017 Pazar günüdür.

_________________________________________________________________________________

Sergi Konusu: SARI KARELER

Fotoğraf Boyutları: 60×40 (40×60) baskı boyutunda, Kısa Kenar en az 2500 piksel olacak şekilde ve 300 dpi

Dosya Formatı: JPG formatında, Dijital düzenlemeleri yapılmış, Dosya isminde rumuz belirtilmiş şekilde.

İletişim: Turan Keskin, Turgut Timoçin (Teknik Destek)

Fotoğrafların son gönderilme tarihi: 20 Ağustos 2017 Pazar

Salih Yıldırım  sergibufod@gmail.com

**(NOT: Dijital düzenleme konusunda yardıma ihtiyaç duymanız halinde yine en fazla 5 adet olarak RAW formatında (veya herhangi bir işlemden geçmemiş JPEG) göndereceğiniz fotoğraflar için zamanımız ölçüsünde destek verilecektir.)

Katılımınıza ve ilginize teşekkürler,

BÜFOD – Büyükçekmece Fotoğraf Derneği