Bilinçli Olmak için Koş

 

Bilinçli Olmak için Koş – RUNTOFD

BÜFOD olarak Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Bakırköy Belediyesi ve Bakırköyspor Vakfının öncülüğünde düzenlenen “Bilinçli Olmak için Koş” etkinliğindeyiz.

17.Dönem’in 14 Mayıs 2017 Pazar günü pratik çalışma dersi için “Bilinçli Olmak için Koş” etkinliğine gidiyoruz.

Koşu 10.00-12.00 arası Bakırköy’de gerçekleştirilecek olup akabinde 12.00-15.00 arası festivalle devam edecektir.

Koşu parkuru 8 km’dir. Güvenlik sebebiyle parkur içine koşucu ve görevli ekip dışında kimse giremeyecektir. Çekimlerimizi parkur dışından ve festival alanında yapacağız. Koşu güzergahı ekte bulunmaktadır.

(Koşuya fiziken katılıp derneğe destek olmak isteyen arkadaşlarımız www.runtofd.com adresinden kredi kartlarıyla kayıt yaptırabilirler. Kayıt ücreti 30 TL’dir.)

Aracı olmayan arkadaşların etkinliğe katılabilmeleri için etkinlik alanına 14 Mayıs sabahı Büyükçekmece AKM önünden saat 8.00′da araç kalkacaktır. Araç kapasitesi dolması durumunda kendi imkanlarımızla gidilecektir. Araç için öncelik 17.Dönem kayıtlı kursiyerlerin olacaktır. (Kendi imkanları ile gidecekler için etkinlik başlangıç noktası Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi’dir)

Program: 10.00-12.00 Koşu – 12.00-15.00 Festival Etkinliği

Başlangıç Noktası: Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi / Bakırköy – İstanbul

BÜFOD olarak destek verdiğimiz Bilinçli Olmak için Koş-RUNTOFD etkinliğine tüm üye ve kursiyerlerimizin katılımlarını bekliyoruz.

Detaylı Bilgi için: https://www.runtofd.com/

 

BÜFOD Yönetim Kurulu