Türkiye Kupası 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

turkiye-kupasi-afis-davetiye

Türkiye Kupası 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Büyükçekmece Belediyesi, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle bu yıl ilki organize edilen ve  Türk fotoğraf sanatını gelişmesine katkı sunmak ve fotoğraf derneklerinin kaynaşmasını sağlamak amacını taşıyan yarışmada derece alan takımlar ve fotoğraf sanatçıları  Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

Fotoğraf sergisinin açılışıyla başlayan törende ödülleri Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) başkanı Sayın Necip Evlice takdim ettiler.

Sergide yarışmaya katılan dernek ve kurum fotoğraf sanatçıları ile fotoğraf dünyasının önemli isimleri Büyükçekmece’de bir araya geldi.

Bu yarışma ve sergide bizlere her türlü desteği sunan, sanat ve kültür adamı Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Dr. Hasan Akgün’e, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) başkanı Sayın Necip Evlice’ye, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Sn. Nazan Karagözoğlu’na ve kültür müdürlüğü ekibine ve tüm Belediye yönetici ve çalışanlarına, yarışmaya katılıp sergi günü bizlerle olan yurdun dört bir yanından gelen tüm dernek yönetici ve üyelerine, sergi hazırlıklarında ve sergi günü verdikleri desteklerle yanımızda olan tüm BÜFOD üye ve kursiyerlerine çok teşekkür ederiz..

Nice güzel etkinliklerde buluşmak umuduyla..

BÜFOD YÖNETİM KURULU

sergi1 sergi4 sergi5 sergi6 sergi11 sergi12 sergi13 sergi17 sergi18 sergi19 sergi21 sergi24 sergi26 sergi27 sergi28 sergi29 sergi32 sergi34 sergi36