BÜYÜKÇEKMECE’NİN BÜYÜKLERİ – 3 BAŞLIYOR..

bb3

BÜYÜKÇEKMECE’NİN BÜYÜKLERİ – 3

İlkini 12.01.2014 tarihinde, ikincisini de 15.05.2016 tarihinde başarı ile gerçekleştirdiğimiz ve Büyükçekmece Belediyesi ile ortaklaşa yürüteceğimiz projenin üçüncüsüne önümüzdeki günlerde başlıyoruz.

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 6.’sı gerçekleştirilen ve ‘Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’ kapsamında “Tarihe Saygı Özel Ödülü”ne layık görülen projemizin devamı olan “Büyükçekmece’nin Büyükleri – 3” de görev almak isteyen üyelerimizin ön başvurularını almaya başlıyoruz.

İlk iki projeden daha yüksek standartlarda, daha tecrübeli ve daha büyük hale dönüştüreceğimiz bu projeye dernek üyelerimizin gerekli önemi vereceğini biliyoruz.

Katılmak isteyen BÜFOD üyelerinin projebufod@gmail.com adresine ad-soyad, iletişim telefon-mail adresi bilgileri ile birlikte ve daha önce çekmiş oldukları 3 adet portre fotoğrafını (toplam 6 mb’ı geçmemek üzere) göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca donanım bilgilerinizi de -fotoğraf makinesi,objektif..- ekleyebilirsiniz. (Gönderilen maillerin konu kısmına “BB3” yazılacaktır)

Projede yer alacak fotoğrafçı sayısı sınırlı tutulacaktır. Önümüzdeki günlerde açılacak olan “Portre Eğitim Atölyesi”ne katılmış olmak projeye başvurularda dikkate alınacaktır. Ayrıca projeye başvuru belirlenen sayının üzerinde olması durumunda BB3 seçici kurulu tarafında eleme yapılacaktır. Projeye katılması kesinleşen BÜFOD üyeleri için proje başlangıcında ayrıca ön bilgilendirme eğitimi yapılacaktır.

Proje ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

BÜFOD YÖNETİM KURULU
Projenin Adı :  Büyükçekmece’nin Büyükleri 3
Son Başvuru Tarihi : 25 Kasım 2016 Cuma
Başvuru Adresi :  projebufod@gmail.com
Katılım Şartları : *Temel Düzey Fotoğraf bilgisine sahip olmak,
       *Temel Düzey Photoshop bilgisine sahip olmak,
      *Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) üyesi olmak ve geçmiş dönem aidat borcu bulunmamak.