‘Büyükçekmece’nin Büyükleri’ ödülle taçlandı

002

BÜYÜKÇEKMECE’NİN BÜYÜKLERİ

Büyükçekmece Belediyesi ve BÜFOD işbirliği ile ikincisi gerçekleştirilen ve ilçenin tarihine tanıklık eden yaşlıları ölümsüzleştiren projesi “Büyükçekmece’nin Büyükleri” ödüle layık görüldü.

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 6.’sı gerçekleştirilen ‘Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’, İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

‘Tarihe Saygı’ ödülü Büyükçekmece’ye geldi

Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de yapılan törene İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, MBB ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve birliğe üye belediyelerin başkanları katıldı. 80 belediyenin yer aldığı Altın Karınca Ödülleri’nde Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle hayata geçirdiği “Büyükçekmece’nin Büyükleri” projesi, “Tarihe Saygı Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Altepe ve Topbaş’ın elinden aldı

Yurt dışında olduğu için ödül törenine katılamayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü vekaleten törene katılan Başkan Vekili Hayrettin Altunok ödülü MBB ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’tan aldı. BÜFOD’u temsilen törene Yönetim kurulu üyeleri Aycan Sezer, Meral Bektaş ve Tevfik Ak katıldı.

Her iki projede de emeği geçen tüm BÜFOD fotoğraf sanatçılarını kutlar başarılarının devamını dileriz.

BÜFOD YÖNETİM KURULU

 

001 bb001 bb002

TEŞEKKÜR2 IMG-20160504-WA0011