BÜFOD Festival Fotoğrafları Sergisi

BÜFOD Festival Fotoğrafları Sergisi,

Bu sene 17.si düzenlenen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında BÜFOD olarak “Festival Fotoğrafları” sergisiyle yer alacağız. Bu “Festival Fotoğrafları” sergisi için FESTİVAL temalı fotoğraflarınızı bekliyoruz. Festivali anlatan, Portre ve Genel görünüm fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

BÜFOD üyelerinin katılıma açık olan “Festival Fotoğrafları” sergisine sadece daha önceki Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivallerinde çekilmiş fotoğraflar yer alacaktır. (Katılımcı BÜFOD üyelerinin geçmiş dönem aidat borcu olmaması gerekmektedir.)

Gönderilen fotoğraflar arasından değerlendirme sonucu seçilecek olan fotoğraflar festival süresince sergilenecektir. (Değerlendirilmek üzere en fazla 10 adet fotoğraf gönderebilirsiniz.) Fotoğraf sayısına göre katılımcıların seçilen 1 ya da 2 fotoğrafı sergilenecektir.

Fotoğrafların, dijital ortamda (60*40 cm boyutlarında, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak şekilde, 300 dpi, ve jpeg formatında) ve Adı soyadı-telefon no-e-mail adresi bilgileri ile birlikte 03 Temmuz 2016 Pazar gününe kadar serginin sorumlusu Ali ŞENGÜN’e alisengun@gmail.com e-mail adresi üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Göndereceğiniz mail veya transferlerde konu olarak “FESTİVAL” belirtmenizi rica ederiz.  Ayrıca gönderilecek fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo, tarih vb bilgiler bulunmamalıdır

Belirtilen teknik özelliklerde olmayan ve Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında çekilmeyen fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

BÜFOD YÖNETİM KURULU

 

Sergi Konusu        : Festival Fotoğrafları

Fotoğraf        : Renkli, 60*40 cm (40*60) 300 dpi, jpeg, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak

Son Katılım           : 03 Temmuz 2016 Pazar

Gönderim Adresi: alisengun@gmail.com (ALİ ŞENGÜN)

 

karma 001-001 600