13.DÖNEM SONU KURSİYER SERGİSİ

******13.DÖNEM SONU KURSİYER SERGİ DUYURUSU******

13. Dönem kurs bitiminde açılacak olan “13.DÖNEM SONU KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ” için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Sergimiz, 2015-2016 Sezon Açılışı ve 14. Dönem eğitim başlangıcında (11 Ekim 2015 Pazar günü Saat 12.00) açılacak olup sadece 13. Dönem Temel Eğitim Fotoğraf kursiyerleri katılabileceklerdir. Sergi konusu serbest olup eğitim süresi içinde veya dışında çekilmiş fotoğraflardan oluşabilir.

Fotoğraflarınız 300 dpi ve 70x50cm ya da 50x70cm ölçülerinde ve dijital düzenlemeleri (kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak şekilde ve Photoshop vs.) yapılmış şekilde ve JPEG formatında bize ulaştırmanızı isteyeceğiz. Fotoğraflarda herhangi bir isim yada logo olmaması gerekmektedir.

En fazla 5 adet olmak üzere seçtiğiniz fotoğraflarınızı teslim alacağız. Sergide her katılımcının sergilemeye uygun bulunan 2’şer fotoğrafı sergilenecektir. (Katılım sayısı fazla olması halinde kişi başı 1 adet sergi salonu + 1 adet BÜFOD dernek merkezi olarak fotoğraf sergileme söz konusu olabilir)
Eğer dijital düzenleme konusunda yardımımızı isterseniz, JPEG veya RAW+JPEG olarak orijinal boyutlarında olmak kaydıyla ve en fazla 5 adet (flash disk-cd vb.) olarak toplanma günlerinde elden getirdiğiniz takdirde fotoğraf seçme ve dijital düzenleme (photoshop) konusunda ancak zamanımızın müsaitliği ölçüsünde yardımcı olabiliriz. (Photoshop yapılmış olarak getirmek isterseniz, 300 dpi 70x50cm ölçülerinde, JPEG formatında ve isim yazılmamış olarak getirebilirsiniz)

Fotoğraf baskı ücreti 30,00 TL/adet olup sergi öncesi peşin olarak alınacaktır. Ücreti ödenmeyen fotoğraflar sergilenmeyecektir. Fotoğraflar sergi bitiminde sahiplerine teslim edilecektir.

Fotoğraflarınızın en son 18 Eylül 2015 Cuma gününe kadar flash disk – cd vb. şekilde elden teslim edilmiş olması gerekmektedir. Fotoğraflarınızı teslim edebilmeniz için toplanma yeri ve tarihleri konusunda ayrıca bilgilendirme yapılacak olup sergide yer almasını istediğiniz fotoğraflarınızı bu süre içerisinde kontrol amaçlı sergibufod@gmail.com adresine (En fazla 5 adet alarak) gönderebilirsiniz.

(Son buluşma günü 18 Eylül 2015 Cuma Saat 19.30 – 22.00 )

Salih YILDIRIM – Ahmet MÜCEN  (Sorularınız için : sergibufod@gmail.com)
Büyükçekmece Fotoğraf Derneği/Sergi Kurulu