12.DÖNEM SONU KURSİYER SERGİSİ

 

******12.DÖNEM SONU KURSİYER SERGİ DUYURUSU******

12. Dönem kurs bitiminde açılacak olan “12.DÖNEM SONU KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ” için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Sergimiz, 13. Dönem eğitim başlangıcında (08 Mart 2015 PAZAR) Büyükçekmece A.K.M.’de açılacak olup sergimize 12. Dönem Temel Eğitim Fotoğraf kursiyerleri katılabileceklerdir. Sergi konusu serbest olup eğitim süresi ve dışında çekilmiş fotoğraflardan oluşabilir.

Fotoğraflarınızı; 300 dpi ve 70x50cm ya da 50x70cm ölçülerinde, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak şekilde, dijital düzenlemeleri (Photoshop vs.) yapılmış ve jpeg formatında bize ulaştırmanızı isteyeceğiz. Fotoğraflarda herhangi bir isim yada logo olmaması gerekmektedir.

En fazla 5 adet olmak üzere seçtiğiniz fotoğraflarınızı teslim alacağız. Sergide her katılımcının sergi kurulu tarafından seçilen 2’şer fotoğrafı sergilenecektir. (Katılım sayısı fazla olması halinde kişi başı 1 adet sergi salonu + 1 adet BÜFOD dernek merkezi olarak fotoğraf sergileme söz konusu olabilir)
Eğer dijital düzenleme konusunda yardımımızı isterseniz, jpeg veya raw+jpeg olarak orijinal boyutlarında olmak kaydıyla ve en fazla 5 adet (flash disk-cd vb.) olarak getirdiğiniz takdirde fotoğraf seçme ve dijital düzenleme (photoshop) konusunda ancak zamanımızın müsaitliği ölçüsünde yardımcı olabiliriz. (Dijital düzenlemeleri yapılmış olarak getirmek isterseniz, yukarıda belirtilen özelliklere uygun olarak -300 dpi 70x50cm ölçülerinde, kısa kenarı 2500 pikselden az olmayacak şekilde ve isim yazılmamış olarak- getirebilirsiniz)

Fotoğraf baskı ücreti 30,00 TL/adet olup peşin olarak alınacaktır. Ücreti ödenmeyen fotoğraflar sergilenmeyecektir. Fotoğraflar sergi bitiminde sahiplerine teslim edilecektir.

Son fotoğraf teslim tarihi 15 Şubat 2015 Pazar günü olup bu tarihe kadar fotoğraflarınızı flash disk-cd vb. şekilde teslim edebilirsiniz. İsteyenler, fotoğraflarını istenen özelliklerde olmak şartıyla sergibufod@gmail.com adresine gönderebilirler. (Banka havale bilgileri : Akbank Yeşilyurt – TR690004600157888000010060)

Salih YILDIRIM (Sorularınız için: sergibufod@gmail.com)

Büyükçekmece Fotoğraf Derneği/Sergi Komitesi