8 Mart Dünya Kadınlar Günü Karma FOTOĞRAF & RESİM Sergisi

8 mart

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KARMA FOTOĞRAF & RESİM SERGİSİ

BÜFOD olarak Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Ekber Yeşilyurt Sanat Atelyesi ile birlikte düzenleyeceğimiz “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Karma FOTOĞRAF & RESİM Sergisi” için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

8 Mart 2015 Pazar günü açılacak olan Kadınlar Günü FOTOĞRAF & RESİM sergisinde BÜFOD üyeleri tarafından çekilen “Portre” fotoğraflarının Ekber Yeşilyurt Sanat Atelyesi üyeleri tarafından resimleri hazırlanacak ve birlikte sergilenecektir.

BÜFOD dernek üyelerinin katılabileceği ve “KADIN” temalı portre fotoğraflarınızı (en fazla 2 adet) seçilmek üzere sergibufod@gmail.com adresine 30 Kasım 2014 Pazar gününe kadar gönderebilirsiniz. Fotoğrafların dijital düzenlemeleri yapılmış, 300 dpi ve 50*70 – 70*50 ölçülerinde ve “Fotoğraf Çeken İsim_Eğer Biliniyorsa Model İsmi_Yaşadığı Bölge_Sıra No” (Örnek: Ali_Fatma_B.çekmece_01 veya Ali_İsimsiz_Belirsiz_02 ) şeklinde gönderilmesi gerekmektedir. Sergileme için seçilen fotoğraflardan Büyükçekmece’de yaşayanların fotoğraflarına öncelik verilecektir. Büyükçekmece sınırlarında yaşayan fotoğrafını çektiğiniz kişiler sergi açılışına davet edileceği için iletişim bilgilerinin de bulunması gerekmektedir.

Fotoğrafların baskı ücretleri katılımcılara ait olup seçilen fotoğrafların 30 TL (her katılımcı için 1 adet) olan baskı ücretlerinin 15 Aralık 2014 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Baskı ücretleri ödenmeyen fotoğraflar sergilenmeyecektir.

BÜFOD Sergi Kurulu

 

Sergi Tarihi                                        : 08.03.2015 Pazar

Son Fotoğraf Teslim Tarihi           : 30.11.2014 Pazar

İletişim & Gönderme Adresi      : sergibufod@gmail.com

(Sergiye katılacak üyelerimizin dernek aidat borcu olmaması gerekmektedir.)