11.Dönem Sonu Karma Fotoğraf Sergisi

******11.DÖNEM SONU KURSİYER SERGİ DUYURUSU******

“11.DÖNEM SONU KARMA FOTOĞRAF SERGİSİ” için fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Sergimiz, 12. Dönem eğitim başlangıcında (12 Ekim 2014 Pazar Saat:14.00) açılacak olup sadece 11. Dönem Temel Eğitim Fotoğraf kursiyerleri katılabileceklerdir. Sergi konusu serbest olup eğitim süresi ve dışında çekilmiş fotoğraflardan oluşabilir.

Fotoğraflarınızı Dernek merkezine cd-dvd (isim soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte) ile bırakabilir ya da sergibufod@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz. Son fotoğraf gönderme tarihi 30 Eylül 2014 Salı günüdür.

Fotoğraflarınız 300 dpi ve 70x50cm ya da 50x70cm ölçülerinde ve dijital düzenlemeleri (Photoshop vs.) yapılmış şekilde bize ulaştırmanızı isteyeceğiz. Fotoğraflarda herhangi bir isim yada logo olmaması gerekmektedir.

En fazla 5 adet olmak üzere seçtiğiniz fotoğraflarınızı teslim alacağız. Sergide her katılımcının seçilecek 2’şer fotoğrafı sergilenecektir. (Katılım sayısı fazla olması halinde kişi başı 1 adet sergi salonu + 1 adet BÜFOD dernek merkezi olarak fotoğraf sergileme söz konusu olabilir)

Eğer dijital düzenleme konusunda yardımımızı isterseniz, jpeg veya raw+jpeg olarak orijinal boyutlarında olmak kaydıyla ve en fazla 5 adet (flash disk-cd vb.) olarak getirdiğiniz takdirde fotoğraf seçme ve dijital düzenleme (photoshop) konusunda ancak zamanımızın müsaitliği ölçüsünde yardımcı olabiliriz. (Photoshop yapılmış olarak getirmek isterseniz, 300 dpi 70x50cm ölçülerinde, isim yazılmamış olarak getirebilirsiniz)

Fotoğraf baskı ücreti 30,00 TL/adet olup ücreti ödenmeyen fotoğraflar sergilenemeyecektir. Fotoğraf baskılarından önce ücretlerini teslim alacağız. Dernekte olduğumuz gün ve saatleri duyuracağız. Fotoğraflar sergi bitiminde sahiplerine teslim edilecektir.

Salih YILDIRIM (Sorularınız için : sergibufod@gmail.com)
Büyükçekmece Fotoğraf Derneği/Sergi Komitesi

11. Dönem Sergi