Sinop Fotoğrafçılar Buluşması

BFOD 12

SİNOP FOTOĞRAFÇILAR BULUŞMASI

Tarih : 1 – 4 Mayıs 2014

SİFAD Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği ve IZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi organizasyonuyla 01-04 Mayıs 2014 Tarihleri arasında Sinop’ta genel katılımlı bir fotoğrafçılar buluşması yapılacaktır.

BÜFOD olarak bu organizasyona katılıyoruz. Karadeniz’de mevsimin en güzel zamanı olan 01-04 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu organizasyonun içinde fotoğraf sergileri, söyleşiler, gösteriler ve atölye çalışmaları olacaktır. Program içeriğinde Erfelek şelale foto safari ve doğa yürüyüşü, Erfelek içi (yerel pazar) fotoğraf çekimleri, Hamsilos Koyu, İnceburun Feneri, Akliman fotoğraf çekimleri ve Sinop içinde özel çekim çalışmaları bulunmaktadır.

Etkinlikte 1 Mayıs 2014 Perşembe günü resmi açılışı olacak, 2-3 Mayıs 2014 Cuma-Cumartesi günlerinde geziler, söyleşiler, gösteriler ve atölye çalışmalarının olacağı organizasyonun ana teması gerçekleşecek ve 4 Mayıs 2014 Pazar günü dönüşe geçilecektir. (3 gece konaklama) BÜFOD dernek üyeleri (katılımcı üyelerin geçmişe dönük aidat borcu olmaması gerekmektedir.) katılabilecektir.

Yapılan başvurular neticesinde organizasyon planı (ulaşım, konaklama vs. ücret-zamanlama) yapılarak, gerekli ödeme-rezervasyon-biletleme bilgileri ortaya çıkacaktır.

Salih YILDIRIM salihbufod@gmail.com

NOT : Katılım sayısına konaklama ücretleri belirlenecek olup, erken müracaat halinde kamu kamu tesislerinden de daha uygun fiyata yararlanılmaya çalışılacaktır.

Katılımcılar Sinop’a gidiş-dönüş ulaşımını kendi imkanlarıyla karşılayacak olup İstanbul-Sinop arası THY günde bir sefer düzenlemektedir. Sinop içi ulaşım büyük ihtimalle ücretsiz sağlanacaktır.

Uçuş Bilgileri: (gitmeyi düşünen katılımcıların biletlerini almaları gerekmektedir.)

Gidiş: THY – Atatürk Havalimanı 01 Mayıs 2014 Perşembe saat 14:30

Dönüş: THY – Sinop 04 Mayıs 2014 Pazar Saat 11:30

Otobüs Bilgileri:

Gidiş-Dönüş: ULUSOY TURİZM Her gün saat 20:30’da İstanbul-Sinop karşılıklı otobüs seferleri vardır.